Aby se nenudili, zahráli si s HFK Holice

Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
Úterý, 12.8.2014

Úterní tréninky měli fotbalisté SK Sigma Olomouc podstatně odlišné oproti běžným zvyklostem. Místo fotbalu mezi sebou si zahráli modelové utkání proti 1. HFK Olomouc. Důvodem bylo dopřát zápasové vytížení i hráčům, kteří nenastoupili o víkendu. První poločas odehrál obránce David Bystroň. Kombinovaný tým áčka a béčka Sigmy porazil Holici 5:0, branky stříleli v 52. a 75. minutě Schmidt, ve 40. minutě Rolinc, v 59. Žák a v 88. minutě Štěrba.