Uzavřené silnice na severu: utržená krajnice a sesuv půdy

Chybová zpráva

Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
Čtvrtek, 18.2.2021

Dvě silnice na severu Olomouckého kraje jsou uzavřené. V obou případech za to může technický stav silnic.

Z důvodu nutnosti vyproštění havarovaného kamionu, pod nímž se ve středu 17. února odpoledne utrhla krajnice a sjel do příkopu, je na nezbytně nutnou dobu zcela uzavřena silnice I/60 v úseku mezi obcemi Uhelná a Vlčice na Jesenicku. O zprovoznění komunikace bude policie informovat. Havárie se obešla bez zranění, vznikla při ní škoda za předběžně 130 tisíc korun.

Už v úterý 16. února byla zcela uzavřena silnice II/369, konkrétně v úseku cca 200 metrů za koncem Hanušovic ve směru na Raškov. Provoz na silnici byl po předchozím sesuvu půdy vyhodnocen jako nebezpečný a policie proto rozhodla o uzavření tohoto úseku pro veškerou dopravu. Objízdná trasa je vedená přes Kopřivnou, Bratrušov, Šumperk, Bludov a Olšany a je řádně označena. Z důvodu zajištění bezpečnosti důrazně žádá policie řidiče, aby do úseku, kde je to zakázáno, nevjížděli, sledovali dopravní značení, využili objízdné trasy a počítali se zdržením.

EDIT: Silnice z Uhelné byla už ve čtvrtek před jedenáctou večer otevřena. 

 

Fotogalerie: 
Autor: 
(rej)

Komentáře

buy lanoxin 250 mg generic <a href="https://buylanoxpl.com/">lanoxin 250 mg uk</a> molnunat online

cialis 40mg drug <a href="https://ordergnonline.com/">cialis overnight delivery</a> home remedies for ed erectile dysfunction

tadalafil over the counter <a href="https://ordergnonline.com/">generic cialis 10mg</a> where can i buy ed pills