Pozor, v noci a ráno hrozí silné náledí!

Chybová zpráva

Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
Úterý, 19.1.2021

Meteorologové vydali dnes výstrahu, že po mírném oteplení může ve středu ráno následovat velké náledí. Při poklesu teplot pod bod mrazu se bude lokálně vytvářet náledí nebo zmrazky. V úterý odpoledne stoupla v centru Olomouce teplota nad bod mrazu, v noci by ale měla zase klesat. 

Hrozí tedy pády chodců i nehody na silnicích. Varování se týká i Olomouce, výstraha platí do středečních 10 hodin dopoledne. Na severu země se očekávají další příděly sněhu.   

Doporučení meteorologovů ke zmírnění následků jevu jsou následující. Při pohybu venku je třeba chodit velmi opatrně, starší nebo méně mobilní lidé by měli omezit vycházení ven. Řidičům se doporučuje sledovat dopravní zpravodajství a jezdit velmi opatrně.

Fotogalerie: 
Autor: 
(rej)

Komentáře

digoxin 250 mg price <a href="https://buylanoxpl.com/">order lanoxin 250 mg online</a> purchase molnunat without prescription