Mora páté vítězství nepřidala

Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
Pátek, 31.10.2014

Po čtyřech výhrách v řadě podlehla na domácím ledě Mora brněnské Kometě 2:4. Hanáci sice v utkání dvakrát vedli, ve druhé třetině však inkasovali dvě laciné branky a v závěrečné třetině Brno přidalo čtvrtý gól. Kohoutům se tentokrát nedařily ani jindy oblíbené přesilovky. Brno tak Olomouc v sezoně už podruhé porazilo.

Branky a nahrávky: 5. Herman (Vyrůbalík, Hrňa), 20. Herman – 11. Ton (Hruška, Kempný), 25. Němec (Ton), 37. Němec (Dujsík, Hruška), 46. Ton (Němec, Kuboš).Rozhodčí: Hodek, Pavlovič – Flegl, Polonyi. Vyloučení: 10:9. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 5500. Střely na branku: 30:28