Ve Vítkovicích sice vedli, nakonec jedou Kohouti domů bez bodu

Chybová zpráva

Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
Neděle, 4.1.2015

S těsnou prohrou 1:2 se vrací domů olomoučtí Kohouti z ledu Vítkovic. Po první třetině vedli Hanáci díky brance Dávida Buce a dobrým zákrokům Jiřího Trvaje. Ve 33. minutě už ale bylo během 33 vteřin všechno jinak a skóre vyhlíželo 1:2 v neprospěch Kohoutů. Mora ani přes veškerou snahu další gól nepřidala a tak odjela ze severu Moravy bez bodu.

Třetiny 0:1, 2:0, 0:0 Branky a nahrávky: 32. Huna (Svačina), 33. Húževka (Vandas, Kovář) – 12. Buc (Diviš). Rozhodčí: Horák, Fraňo – Gebauer, Lederer. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 7491. Střely na branku: 30:33