Patera zajistil Kohoutům bod z Plzně

Chybová zpráva

Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
Neděle, 11.1.2015

1:2 po samostatných nájezdech, tak vypadá skóre z pohledu olomoucké Mory po nedělním zápase v Plzni. Kohouti prohrávali od první třetiny, když sice přestáli několik minut v oslabení, aby v 18. minutě dostali gól při početně vyrovnané hře. I když se Kohoutům pak nedařilo střelit gól, stále se drželi ve hře. V 57. minutě pak konečně skórovala i Olomouc, konkrétně kapitán Pavel Patera. Další branka nepadla ani v řádné hrací době, ani v nastavení, a tak rozhodovaly samostatné nájezdy. V nich neuspěli olomoučtí Buc a Marosz a tak dva body zůstaly v Plzni. V příštím kole v pátek 16. ledna přivítají Kohouti na domácím ledě Hradec Králové. 

Branky a nahrávky: 18. Schleiss (Lev, Boháč), rozh. náj. Simon – 57. Patera (Buc, Zuzin). Rozhodčí: Homola, Pavlovič – Frodl, Charvát. Vyloučení: 3:7, Cibák (OLO) 10 min. [NESP], Jaroměřský (OLO) 5 + DKU. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 4912.Střely na branku: 32:25.

Autor: 
(mb)

Komentáře

buy atorvastatin 40mg online <a href="https://lipiws.top/">cost atorvastatin</a> atorvastatin online