Mora neuspěla, všechny body si odvezl Hradec

Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
Sobota, 17.1.2015

Kohouti měli sice v plánu vydolovat z utkání se sousedem v tabulce maximum bodů, nakonec ale nezískali nic. V utkání, ve kterém měl navrch soupeř, padaly góly až od poloviny zápasu. Nejprve ve 27. minutě šel do vedení Hradec Králkové, o tři minuty později Mora srovnala. Do konce třetiny však Vošvrda inkasoval ještě dvakrát, a místo dotahování výsledku ve třetině třetí dostali Kohouti hned na začátku čtvrtou branku. Do konce utkání se už na stavu nic nezměnilo.

Třetiny 0:0, 1:3, 0:1
Branky a nahrávky: 30. Herman (Laš, Majeský) – 27. Nedvídek (Pilař, Kopta), 37. Pospíšil (Mikuš, Pilař), 40. Mertl (Kudrna, Šimánek), 42. Dej (Knotek, Pospíšil).Rozhodčí: Fraňo, Hejduk – Charvát, Skopal. Vyloučení: 2:6. Využití: 1:1. V oslabení:0:0. Diváci: 4943. Střely na branku: 25:29.