Sigma v Trenčíně remizovala

Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
Sobota, 17.1.2015

Podruhé během týdne odehráli fotbalisté SK Sigma Olomouc utkání s výsledkem 2:2. V sobotu v poledne se utkali Hanáci na Slovensku s aktuálně druhým týmem tamní Fortuna Ligy FK AS Trenčín. Stejně jako ve středečním zápase se Zlínem i tentokrát Sigma v poločase prohrávala o dvě branky a také tentokrát dokázala v závěrečných desetiminutovkách stav utkání srovnat. Za branky vděčí Tomáši Chorému, který se v letošní přípravě trefil už podruhé, a Jakubu Plškovi.

Branky: 11. Guba, 43. Holúbek – 62. Chorý, 73. Plšek.

SK Sigma: 1. poločas: Reichl - Vavřík, Rajnoch, Šindelář, Vepřek - Buchvaldek, Houska, Plšek, Ordoš, Falta - Vašíček. 2. pol.: Reichl- Texl, Rajnoch, Ševčík O., Vepřek - Zahradníček, Houska, Plšek, Ševčík P., Javůrek – Chorý. Trenér Leoš Kalvoda