Karlovy Vary nedarovaly Kohoutům ani bod

Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
Neděle, 18.1.2015

S nulou na kontě se vracejí Kohouti z KV Areny v Karlových Varech. Zápas skončil hubeným skóre 2:1 pro Karlovy Vary, přičemž domácí skórovali jednou v první a podruhé ve druhé třetině, Olomouc pak snížila brankou Skrbka na začátku 3. třetiony. Více změn se už ale na tabuli skóre neodehrálo a tak všechny tři body zůstaly na západě Čech. Mora je momentálně na desáté příčce a jen lepší poměr vstřelených a obdržených branek ji dělí od jedenáctého Zlína. V poslední čtvrtině základní části extraligy budou muset Kohouti hodně zabrat.

Třetiny 1:0, 1:0, 0:1
Branky a nahrávky: 14. Balán (Vachovec, D. Hruška), 23. D. Hruška (Koblasa) – 41. Skrbek (Marosz). Rozhodčí: Hradil, Úlehla – Zavřel, Kajínek. Vyloučení: 5:7. Využití:0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 3299. Střely na branku:33:34