Nejde to. Kohoutům se teď prostě nedaří

Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
Neděle, 25.1.2015

Pátá porážka v řadě, znovu góly, inkasované v oslabení... Mora pokračuje v nešťastné sérii, v níž se takřka nic nedaří. Proti lídrovi tabulky sice Kohouti hráli s poctivým nasazením, nicméně branky začali dávat až za prakticky rozhodnutého stavu 0:4. Když Rachůnek v 56. a chvíli po něm Rác v 59. minutě snížili na rozdíl dvou gólů, plecharena i hráčí HC Olomouc ožili. Třinečtí Oceláři se ale ukázali jako natolik kvalitní tým, že žádné další drama nepřipustili, a Kohouti tak dál tápou. V úterý Olomouc vyráží v rámci 42. kola do Zlína, kde má další šanci nastartovat pozitivnější období.

Třetiny 0:1, 0:2, 2:1 Branky a nahrávky: 56. Rachůnek (Herman), 59. Rác (Marosz, Jergl) – 17. Hrabal (Polanský), 34. Nosek (Doudera, Polanský), 39. Klesla (Dravecký, Adamský), 55. Klesla (Hrabal). Rozhodčí: Homola, Pavlovič – Lučan, Kis. Vyloučení: 7:7, navíc Cibák (OLO) 10. min. Využití přesilovek: 0:2. Diváci: 4431. Střely na branku: 39:23