Nahý Angličan běhal nočním městem. Turistu nakonec ubytovali na záchytce

Chybová zpráva

  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _taxonomy_menu_trails_menu_breadcrumb_alter() (řádek: 436 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/sites/all/modules/taxonomy_menu_trails/taxonomy_menu_trails.inc).
Pondělí, 26.10.2020

Včera dvě hodiny po půlnoci byla hlídka městské policie vyslána na Dolní náměstí, kde měl dle oznámení ležet na zemi mladý muž. Ten měl po chvilce z dlažby vstát, svléknout se do naha a pohybovat se v rouše Adamově po náměstí.

Poté co strážníci dorazili na místo, zjistili zde podnapilého mladíka, který u sebe neměl žádné doklady a komunikoval pouze anglicky. Ti ihned projevili starostlivou péči o jeho zdraví. "Vzhledem k jeho stavu a k nízké venkovní teplotě strážníci rozhodli o převozu na protialkoholní a záchytnou stanici," vysvětlil mluvčí městské policie Petr Čunderle.

Na záchytce zdravotnický personál zjistil mladíkovi hodnotu 1,42 promile alkoholu v dechu. Na záchytce se také strážníkům podařilo získat informace o jeho totožnosti, když zjistili, že se jedná o dvaadvacetiletého Angličana. Tuto informaci pak potvrdili také kolegové ze státní policie, u které hlídka totožnost ověřovala.

Ilustrační foto: pixabay.com

Autor: 
(rej)