Koťátko, které nade vše milovalo motory, zablokovalo i policejní ato

Chybová zpráva

  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _taxonomy_menu_trails_menu_breadcrumb_alter() (řádek: 436 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/sites/all/modules/taxonomy_menu_trails/taxonomy_menu_trails.inc).
Pátek, 25.12.2020

Hodně kuriozní příběh řešila policie kvůli jednomu kotěti. Motoristé dobře znají legendy o lasičkách a kunách v motoru auta. Dokáže to ale i obyčejné milé kotě. A to pořádně.

"Na tísňovou linku policie se obrátila mladá žena s tím, že na parkovišti před obchodním domem je z pod kapoty jednoho z aut slyšet kočičí pláč, nešťastné a srdcervoucí mňoukání," popisuje začátek příběhu policejní mluvčí Libor Hejtman.. V danou chvíli nebyl nikdo poblíž a slečna se bála o život kočičky. Hlídka byla na místě za pár minut a podařilo se jí kontaktovat majitele vozu. V motorovém prostoru, na těžko dostupném místě bylo zaklíněné kotě. Nikdo neměl tušení, jak se tam mohlo dostat. Některé součásti proto musely být vymontovány a nakonec se policistům po značném úsilí podařilo kotě vyprostit. Vyplašené kotě, místo aby poděkovalo a slušně odešlo, se okamžitě po vysvobození chtělo ukrýt do bezpečí. "Víte, kam se schovalo? Do motorového prostoru vedle stojícího policejního auta. A složité vyprošťování z motoru začalo nanovo," dodává za policii Libor Hejtman. Kam šlo kotě po vylovení z motoru policejního vozu, už nevíme...

Ilustrační foto: https://www.thecatconnection.com/

Autor: 
(rej)