Řidiči se porvali přímo na křižovatce. Jejich autům se přitom nic nestalo

Chybová zpráva

  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _taxonomy_menu_trails_menu_breadcrumb_alter() (řádek: 436 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/sites/all/modules/taxonomy_menu_trails/taxonomy_menu_trails.inc).
Pondělí, 11.1.2021

Adrenalin a nezvládnuté emoce byly příčinou konfliktu, který se odehrál v pátek na jedné olomoucké křižovatce. Paradoxem přitom je, že vůbec nedošlo k dopravní nehodě, jen k vypjaté situaci mezi dvěma řidiči. 

V pátek po sedmé hodině ranní spatřila hlídka městské policie na křižovatce ulic Litovelská a třída Svornosti dvě vozidla odstavená takovým způsobem, že celá situace působila jako dopravní nehoda. "Poté co strážníci kontaktovali zde přítomné řidiče, se ukázalo, že zde došlo k fyzickému konfliktu. Řidiči se vzájemně napadli a to z důvodu, kdy jeden z nich nedal přednost v jízdě tomu druhému, ale k žádnému poškození vozidel nedošlo," vysvětluje mluvčí Městské policie Olomouc Petr Čunderle. Jedinou způsobenou škodou tak byly vyražené přední zuby u jednoho ze zúčastněných.

Po vyhodnocení situace strážníci na místo přivolána zdravotnickou záchrannou službu a Policii ČR, která si celý případ převzala k dalšímu řešení.

Foto: MP Olomouc

Fotogalerie: 
Autor: 
(rej)