Řidič z vedlejší vytlačil auto z hlavní silnice a pak ujel. Druhý vůz havaroval

Chybová zpráva

  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _taxonomy_menu_trails_menu_breadcrumb_alter() (řádek: 436 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/sites/all/modules/taxonomy_menu_trails/taxonomy_menu_trails.inc).
Pondělí, 1.2.2021

Pomoc veřejnosti by uvítali policisté Dopravního inspektorátu Olomouc při objasnění dopravní nehody. Ta se odehrála v pátek 29. ledna 2021 kolem 13. hodiny v ulici Tovární v Olomouci.

Dosud nezjištěný řidič zřejmě světle hnědého osobního automobilu jel po uvedené ulici ve směru jízdy od ulice Velkomoravská k ulici Lipenská. Na mostu nad železniční tratí měl ohrozit řidiče automobilu VW Touran, který jel ve stejném směru, a to při přejíždění z pravého jízdního pruhu do levého. Řidič Volkswagenu ve snaze zabránit střetu strhl řízení vlevo, kde se střetl s protijedoucím vozidlem BMW.

„V této souvislosti se obracíme na možné svědky, kteří nehodu viděli a svým svědectvím by mohli pomoci k jejímu řádnému objasnění, či k ustanovení řidiče zřejmě světle hnědého automobilu. Prosím, aby kontaktovali policisty Dopravního inspektorátu Olomouc,“ uvedla mluvčí policie Petra Vaňharová. Mohou tak učinit buď osobně na adrese Třída Kosmonautů 189/10, Olomouc nebo telefonicky na tel. 974 766 251, 974 766 254, případně kdykoliv linku 158 nebo kteroukoliv policejní služebnu.

Fotogalerie: 
Autor: 
(rej)