Rozzlobilo ho zpoždění vlaku nebo slevy? Muž zničil skleněnou výlohu nádraží

Chybová zpráva

  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _taxonomy_menu_trails_menu_breadcrumb_alter() (řádek: 436 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/sites/all/modules/taxonomy_menu_trails/taxonomy_menu_trails.inc).
Pátek, 12.2.2021

Průchod návalu zuřivosti dal ve čtvrtek muž na hlavním vlakovém nádraží v Olomouci. Těžko říct, co přesně ho rozzuřilo. K incidentu ale došlo vedle informačního centra. Třeba se ptal na zpožděný spoj nebo na nějakou slevu k jízdnému. 

"Ve čtvrtek před polednem byla hlídka městské policie vyslána na vlakové nádraží v ulici Jeremenkova, kde mělo dojít k poškození vybavení místního infocentra. Muže zadržela místní ostraha," uvedl mluvčí MP Olomouc Petr Čunderle. Po příjezdu na místo hlídka kontaktovala pracovníky ostrahy, kteří zde čekali i s podezřelým mužem.

Sedmatřicetiletý muž se bez vytáček přiznal k tomu, že jej popadl nával zuřivosti a protože prý nechtěl nikomu ublížit, tak loktem udeřil do skleněné výplně vedle vchodu do informačního centra. Musel mít pořádnou zlost a taky pořádnou sílu, protože údajnou jednou ranou rozbil speciální tvrzené sklo o rozměrech 190 x 190 centimetrů. Teprve na základě vyčíslené škody bude rozhodnuto, zda byl spáchán přestupek nebo trestný čin. Vznětlivý muž možná přístě pojede raději jiným dopravním prostředkem než vlakem. 

Foto: FB Městská policie Olomouc

Autor: 
(rej)