Experiment s extrakcí THC z konopí skončil explozí a popáleninami

Chybová zpráva

  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _taxonomy_menu_trails_menu_breadcrumb_alter() (řádek: 436 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/sites/all/modules/taxonomy_menu_trails/taxonomy_menu_trails.inc).
Pondělí, 15.2.2021

Experiment s podomácky vyrobeným zařízením na extrakci čistého THC ze sušiny konopí se vymstilo 23letému, a 24letému mladíkovi.

Tito mladí muži v sobotu večer v bytě na okraji Olomouce plnili plechovou nádobku s konopím tekutým plynem, při čemž došlo ke vznícení výparů plynu. Následovala exploze vedle kuchyňské linky a drobný požár plastového odpadkového koše. Jeden z mladých mužů utrpěl popáleniny, se kterými byl předán do péče zdravotnické záchranné služby.

Olomoučtí kriminalisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Podle trestního zákoníku nyní hrozí oběma mužům trest odnětí svobody na jeden rok až pět let nebo peněžitý trest.

Fotogalerie: 
Autor: 
(rej)