Rozmlácený stojan se zbožím a pachatel na útěku. Prý nefungovala karta

Chybová zpráva

  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _taxonomy_menu_trails_menu_breadcrumb_alter() (řádek: 436 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/sites/all/modules/taxonomy_menu_trails/taxonomy_menu_trails.inc).
Úterý, 16.2.2021

Takovou spoušť by člověk od zákazníka nečekal. Pokladna v jednom olomouckém supermarketu v pondělí 15. února dopoledne vypadala, jako by jí proběhlo stádo divokých turů.

Na operační středisko Městské policie Olomouc se telefonicky obrátila pracovnice jednoho ze supermarketů v lokalitě Tabulový vrch se žádostí o pomoc. V prodejně se odehrál fyzický konflikt mezi neznámým mužem a pracovníkem ostrahy.

Po příjezdu na místo hlídka strážníků kontaktovala napadeného pracovníka ostrahy. Ten strážníkům řekl, že měl v prodejně slovní rozepři s jedním zákazníkem. Dotyčný zákazník si prý stěžoval, že mu bankomat u jejich prodejny odmítl vrátit jeho platební kartu, kdy karta zajela do čtečky bankomatu a už nevyjela. Ostraha muže poučila, aby se obrátil na příslušnou banku, protože supermarket nemá s bankomatem kromě obvodové zdi budovy vůbec nic společného. Jenže tahle odpověď zákazníka neuspokojila.

Na uvedená slova muž reagoval tak, že pěstí udeřil pracovníka ostrahy do tváře. Muž, který má na starosti bezpečnost v supermarketu, se samozřejmě bránil pokračujícímu útoku a při vzniklé potyčce byl převrácen regál, plný zboží. Tak vznikla ona spoušť, patrná i z fotografie.

Po rvačce útočník utekl z prodejny. Napadený muž strážníkům řekl, že ví, o koho se jedná, jelikož zde byl dotyčný již několikrát řešen pro krádež. Na základě zjištěných informací, včetně totožnosti pachatele, bude celá věc oznámena správnímu orgánu k dalšímu řešení.

Foto: MP Olomouc

Autor: 
(rej)

Komentáře

purchase digoxin without prescription <a href="https://buylanoxpl.com/">buy lanoxin 250mg generic</a> buy molnupiravir 200mg online