Kupte si zelňačku či gulášovku, pomůžete tak lidem bez domova

Chybová zpráva

  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _taxonomy_menu_trails_menu_breadcrumb_alter() (řádek: 436 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/sites/all/modules/taxonomy_menu_trails/taxonomy_menu_trails.inc).
Čtvrtek, 8.10.2015

Koupíte si polévku a pomůžete tak lidem bez domova. Tuhle charitativní akci, kterou můžete vyzkoušet a zapojit se do ní v sobotu 10. října, pořádá olomoucká organizace Dobré místo pro život. "Moc bych si přála, aby olomoucké rodiny přišly v tento den, v tento čas, na Horní náměstí v Olomouci a zakoupením polévky podpořily Charitu Olomouc," říká Věra Novotná z Dobrého místa pro život.

Polévku za 50 korun budou vydávat různé známé olomoucké osobnosti, organizace a spolky. Lidem, kteří se do akce zapojí, zůstane kromě dobrého pocitu také miska, v níž polévku dostanou. Misky po celý rok vyrábí sociální firma Ergones, která zaměstnává lidi se zrakovým postižením, a vydávající je od ní nakoupili. "Polévku nám přislíbily uvařit Mtrojka a firma Farmak-Gastro. Děkujeme a těšíme se!" dodává Věra Novotná. 

Akce s názvem Den lidí bez domova se koná v sobotu na Horním náměstí, vydávání polévek začíná už v 11 hodin. 

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)

Komentáře

lipitor 40mg for sale <a href="https://lipiws.top/">order lipitor 40mg pills</a> buy lipitor 40mg pills