Království chlebíčků je rájem pro milovníky malých gastronomických radostí

Chybová zpráva

  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _taxonomy_menu_trails_menu_breadcrumb_alter() (řádek: 436 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/sites/all/modules/taxonomy_menu_trails/taxonomy_menu_trails.inc).
Středa, 14.10.2015

Pětadvacet druhů chlebíčků denně na pultu, k tomu navíc X různých variant plněných croissantů, sendvičů, baget a panini. Chlebíčky v tom nejlepším provedení mají už druhý týden svou centrálu v Opletalově ulici v Olomouci. 

Chlebíček s rybičkami, s lososem, s tuňákem, chlebíček s hermelínem, humrem či řeckou paprikou, klasika se šunkou či ruským vejcem nebo překvapení s nivou a jablky... Zákazník tady najde kalorické bomby i odlehčené "light" zeleninové verze.  Když si milovník chlebíčků představí, že v tomto obchodě na něj čeká pětadvacet druhů a variací, je jasné, že se přiblíží představě chlebíčkového ráje. Spektrum malých, ale lahodných dobrot doplňují různé zapékané a obložené bagety, panini, sendviče či tousty. V takové doslova pestré nabídce vám je nenabídnou nikde jinde. Tedy v Olomouci určitě ne. 

Příjemné na novém podniku v centru města je fakt, že jeho šéfovi jde zatím o dobrou pověst a o kvalitu. Garantuje, že všechny nabízené výrobky připravují sami a jsou čerstvé. Nestojí prý ani o dodávání svých chlebíčků do jiných prodejen, protože by pak neměl kontrolu nad tím, v jakém stavu a jak dlouho se zde nabízejí. To sice může být ekonomicky nevýhodné rozhodnutí, na druhou stranu to ale je nepochybně vklad do budoucnosti dobré pověsti firmy.  

Chlebíčky patří k tuzemskému stravovacímu vesmíru už tradičně a málokoho by při prvním letném zamyšlení napadlo, že může jít o nějak výrazně kreativní oblast kulinářského umění. V Opletalově ulici se ale přesvědčíte o tom, že dobrý chlebíček opravdu je umění. Musí se ovšem dělat s láskou a nápaditostí. Snad to tak tedy vydrží. V centru Olomouce se už dobře uchytila tvarůžková cukrárna, proč by se tedy nemohl etablovat i další podnik, zaměřený na malé, ale dobré věci.

Fotogalerie: 
Autor: 
(mb)

Komentáře

order atorvastatin 80mg for sale <a href="https://lipiws.top/">buy lipitor 20mg generic</a> atorvastatin medication