Jak důkladně vyplenit nedobytnou pevnost? Zkuste to na Radíkově!

Chybová zpráva

  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _taxonomy_menu_trails_menu_breadcrumb_alter() (řádek: 436 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/sites/all/modules/taxonomy_menu_trails/taxonomy_menu_trails.inc).
Neděle, 25.10.2015

Fort Radíkov a další forty a festy kdysi spolehlivě chránili město Olomouc. Dnes bychom zato měli naopak my chránit je. Zhruba s takovým heslem chystají nová pobočka Českého svazu ochránců přírody Arion akci První radíkovské plenění. Nepůjde samozřejmě o vyplenění krásného fortu, ale o jeho vypletí a vyčištění.

Plenění Radíkova se chystá na sobotu 7. listopadu. Půjde především o vyřezávky a úklid náletových dřevin. Organizátoři zajistí nástroje a nářadí, dobrovolníky prosí jen o chuť do práce a pracovní rukavice. Za to slibují dobrý pocit, zajímavé pracoviště, prohlídku fortu a také opékání buřtů. Pro lepší organizaci prosí pořadatelé zájemce, aby se přihlásili na mailovou adresu martina.predotova@gmail.com.  

A co že je ten spolek Arion? "Jsme nová nezisková organizace, ale již plně aktivní, pokud chcete nakouknout pod pokličku, zvu vás na naši facebookovou stránku," říká Renča Dostálová z ČSOP Arion. Tu najdete zde: https://www.facebook.com/csop.arion?fref=ts

 

Fotogalerie: 
Autor: 
(mb)

Komentáře

order atorvastatin 10mg <a href="https://lipiws.top/">buy atorvastatin pill</a> order lipitor 20mg generic