Poděbrady znovu přístupné i autem

Chybová zpráva

  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _taxonomy_menu_trails_menu_breadcrumb_alter() (řádek: 436 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/sites/all/modules/taxonomy_menu_trails/taxonomy_menu_trails.inc).
Čtvrtek, 17.7.2014

Po pár dnech dopravního omezení se mohou rekreanti k jezeru Poděbrady opět vydávat i autem. Správa CHKO Litovelské Pomoraví dnes ráno oznámila návštěvníkům Poděbrad, že příjezd k parkovišti u jezera, dočasně uzavřený kvůli kácení stromů, je obnoven.

„Díky velkému úsilí dodavatelské firmy byly havarijní stromy pokáceny oproti původnímu předpokladu o dva dny dříve,“ říká Olga Zedníčková z CHKO Litovelské Pomoraví. „Nyní probíhá už jen úklid těžebních zbytků, který nebrání opatrnému průjezdu vozidel a cyklistů.“

Na Poděbradech jsou letos podmínky pro koupání ještě lepší než v minulých letech. Pláže jsou posečené a uklizené, návštěvníci zde mají k dispozici pískoviště pro děti, restauraci, převlékárnu i půjčovnu sportovního náčiní v průběhu prázdnin se zde odehrávají příměstské tábory. 


Komentáře

buy atorvastatin 20mg for sale <a href="https://lipiws.top/">order lipitor 40mg online cheap</a> buy generic lipitor