Po dobrém začátku si Mora vysloužila ostudný příděl

Chybová zpráva

Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
Pátek, 23.1.2015

Od šesté minuty sice vedli Kohouti na ledě pražské Slavie díky brance Rachůnka s asistencí kapitána Patery, ovšem to bylo bohužel, pokud jde o střelecké úspěchy, všechno. Navíc k tomu Kohouti přidali opravdu nadstandardní počet vyloučení. V průběhu první třetiny Slavia, která je přitom i nadále s velkým odstupem na dně tabulky, vyrovnala, ve druhé třetině otočila na 3:1 a ve třetině poslední už Olomoučany dorazila. Tři góly v sítí Vošvrdy padly během oslabení Olomouce. Výsledek 5:1 je krutý, ale pro Slavii zasloužený.

Třetiny 1:1, 2:0, 2:0
Branky a nahrávky: 15. Poletín (Doležal, Stránský), 21. Poletín (Šenkeřík, Divíšek), 27. Šenkeřík (Poletín, Divíšek), 43. Divíšek (Šenkeřík, Poletín), 49. Vlasák (Divíšek, Sklenář) – 6. Rachůnek (Patera). Rozhodčí: Lacina, Souček – Charvát, Frodl.Vyloučení: 5:12, navíc Svoboda (SLA) 5 + DKU [HRUB]. Využití: 3:0