Sedmá porážka, Kohouti se dál trápí

Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
Pátek, 30.1.2015

Snaha ani nasazení nestačily k tomu, aby dnes Kohouti přerušili sérii porážek a přemohli brněnskou Kometu. Mora sice vedla díky Jakubu Hermanovi od první minuty a po celou první třetinu měla více ze hry, nicméně ještě před první sirénou Brno srovnalo. V prostřední části se Kometě podařilo vypracovat dvougólový náskok, jen na pár minut přerušený druhoiu brankou Jakuba Hermana. Ve 49. minutě dostal Tomáš Vošvrda poměrně kuriózní gól, když puk za jeho záda srazil ze vzduchu kapitán hostů Leoš Čermák. Když v  52. minutě zvýšil Vondráček na 6:2, bylo už jasno, i když se Kohouti snažili a dokázali ještě snížit na 3:6. Tento stav už ale zůstal na světelné tabuli až do konce 60. minuty.

Třetiny 1:1, 1:3, 0:2
Branky a nahrávky: 1. Herman (Rachůnek), 34. Herman (Houdek, Skrbek), 56.Knotek (Skrbek) – 11. Koreis, 25. Hruška (Ton, Honejsek), 27. Burian (Ptáček, Kempný), 37. Ostřížek (Dočekal), 49. Čermák (Dočekal), 52. Vondráček (Burian). Rozhodčí: Hradil, Mikula – Gebauer, Lederer. Vyloučení: . Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: ---.Střely na branku: 22:19