Ani s trenérským triem Mora neuspěla

Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
Pátek, 20.2.2015

Ani po rozšíření trenérského dua na trio příchodem jana Tomajka se nezměnilo nic na fatální výsledkové krizi olomoucké Mory. Byť po zápase své svěřence trenér Petr Fiala za předvedenou hru chválil, výsledek 2:4 s Litvínovem prostě dobrý není. Kohouti sice dokázali srovnat nepříznivý stav a ještě dvě minuty před koncem prohrávali jen o jediný gól, pak ale možná trochu riskantně přikročili ke hře v šesti bez brankáře a už v 59. minutě Litvínov přidal čtvrtý, rozhodující gól do prázdné branky.

Třetiny 0:1, 1:1, 1:2 Branky a nahrávky: 36. Škůrek (Kucharczyk, Dlouhý), 50. Škůrek (Ondrušek, Kucharczyk) – 4. Ručinský, 37. Petružálek (Chaloupka, Ručinský), 46. Jánský (Lukeš, Hübl)