Mora padla po třinácté, nápor body nepřinesl

Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
Neděle, 22.2.2015

Příšerný začátek, pak velká snaha Kohoutů a zdramatizování zápasu, nakonec však jasná výhra Mladé Boleslavi v poměru 6:3. Takový byl třináctý zápas v řadě, v němž HC Olomouc nebodoval. Mora prohrávala hned v první minutě po trestném střílení, a už v šesté minutě ztrácela na soupeře dokonce tři góly. Ve druhé třetině ale dokázali Kohouti stáhnout náskok Bruslařů na daleko příznivějších 3:4. Třetí třetina ale přinesla kromě velké snahy hostí a občasného náporu před brankou Boleslavských jen dva góly Bruslařů, a tak Mora ani po třinácté v řadě body nezískala.

Branky a nahrávky: 1. Musil (TS), 3. Pacovský (Kočí, Lenc), 6. Robar (Musil, Látal), 24. Látal (Musil), 41. Stříteský (Výborný, Klimenta), 55. Pacovský (Stříteský, Výborný) – 9. Ondrušek (Škůrek), 29. Dlouhý, 35. Patera (Vyrůbalík, Zuzin)