Kohouti bez energie podlehli Karlovým Varům

Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
Pátek, 20.3.2015

Už to vypadalo, že si HC Energie Karlovy Vary odveze z Olomouce slušnou porážku. Po první třetině prohrávali hosté 0:2. Jenže Kohouti dostali pěknou nakládačku v rozmezí pěti minut, takže na konci prostřední periody na tabuli svítilo skore 2:3. V posledním dějství se už nic na stavu nezměnilo, a to ani během závěrečného pokusu Mory hrát v šesti. Nepovednému zápasu přihlížela chabá návštěva 1233 diváků.

Branky a nahrávky: 6. Herman (Pekr, Řípa), 16. Jaroměřský (Buc) – 35. Bartek, 36. Duda (Harant, Zadražil), 40. Duda (Bartek, Harant).