Sigma má první body, výhra byla zasloužená

Chybová zpráva

• Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _taxonomy_menu_trails_menu_breadcrumb_alter() (řádek: 436 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/sites/all/modules/taxonomy_menu_trails/taxonomy_menu_trails.inc).
Sobota, 9.8.2014

Střelci Tomáš Janotka, Václav Vašíček a David Houska, 2808 diváků, výsledek 3:0. Celkem jasné statistiky mělo první domácí utkání Sigmy ve Fotbalové národní lize. Změny v sestavě se trenérovi Kalvodovi povedly, ostatně hned v osmé minutě vstřelil branku Sigmy právě Tomáš Janotka, který před týdnem na Žižkově nehrál. Za pět minut obelstil gólmana Frýdku Vašíček a bylo dva nula. Sigma pak hrála s chutí, sem tam ale zastrnulo i domácím divákům. Po přestávce po poněkud krkolomné situaci nakonec dopravil potřetí míč do sítě David Houska. Hanáci hráli dobře, nicméně bylo patrné, že kdyby některé akce dohrávali s větším důrazem, mohl být rozdíl skóre ještě vyšší. Stoprocentní nasazení i nízká míra proměňování šancí, kterých dnes bylo opravdu dost, by mohlo v ěkterých dalších utkáních chybět. Přesto Sigma zanechala u necelých tří tisícovek věrných dobrý dojem. Za týden jedou naši chlapci až do dalekého Sokolova, doma je pak čeká Znojmo.