Kohouti vezou výhru z Plzně

• Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _taxonomy_menu_trails_menu_breadcrumb_alter() (řádek: 436 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/sites/all/modules/taxonomy_menu_trails/taxonomy_menu_trails.inc).
Neděle, 12.10.2014

Trvalo to dlouho, ale dočkali se. Fandové HC Olomouc slaví se svými hokejisty první výhru na ledě soupeře, a to na západě Čech v Plzni. Mora vyhrála po dramatickém boji 5:2, ačkoliv v první třetině to s ní zrovna moc skvěle nevypadalo. Olomouc dvakrát prohrávala, pokaždé dokázala ztrátu dohnat. Ve druhé třetině se skóre poprvé otočilo ve prospěch Kohoutů. Třetí třetina pak přinesla branky už jen do klece plzeňských indiánů a Hanáci tak vezou první tři body z venkovního zápasu. Gratulujeme!

Třetiny 2:1, 0:2, 0:2
Branky a nahrávky: 5. Kratěna (TS), 10. T. Sýkora (Johnson, Balej) – 6. Hrňa (Ondrušek, Škůrek), 22. Patera (Buc, Skrbek), 32. Dlouhý, 50. Zuzin (Patera), 57. Kucharczyk (Marosz). Rozhodčí: Lacina, Turčan – Jelínek, Pešek. Vyloučení: 2:4, navíc TS pro Plzeň. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 4325. Střely na branku:35:29. Zblokované střely: 11:7. Hity: 16:9. Vhazování: 32:36. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:5. Nejlepší hráči utkání: Kratěna (PLZ) – Hrňa (OLO).