Internetporadna je potřebným zase o kousek blíž

Chybová zpráva

Deprecated function: Function create_function() is deprecated ve funkci eval() (řádek: 1 v souboru /var/www/clients/client0/web26/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
Pondělí, 15.9.2014

Díky finanční podpoře města Olomouce mohou pracovníci sociální rehabilitace Restart (organizace o.s. InternetPoradna.cz) pomáhat osobám se zdravotním znevýhodněním i v jejich místě bydliště. „Budova, ve které sídlíme, bohužel nemá bezbariérové prostory. Nyní se však pracovníci mohou s uživateli setkat i mimo prostory organizace, např. přímo u nich doma.“ uvedla vedoucí služby, Kristýna Minářová.

Posláním služby sociální rehabilitace Restart je podporovat dospělé osoby se zdravotním postižením, které žijí v Olomouckém kraji a nacházejí se v nepříznivé sociální situaci, v jejich osobním rozvoji, dosažení samostatnosti a začlenění do společnosti, s ohledem na jejich potřeby. Pracovníci mohou nabídnout osobám se zdravotním znevýhodněním pomoc při hledání zaměstnání, bydlení, získávání nových znalostí (např. práce s počítačem), navazováním nebo udržováním kontaktů a mnoho dalšího. Více o službě se dozvíte na www.socialnirehabilitace.cz nebo na telefonním čísle 736 447 248.

Autor: 
(red)

Komentáře

buy lipitor 20mg pill <a href="https://lipiws.top/">brand atorvastatin 10mg</a> order lipitor 10mg pill